OBO - Beschermingsvonkbrug voor bliksembeveiliging - 482
Brutoprijs
118,52
OBO - Beschermingsvonkbrug voor bliksembeveiliging - 482
Ons artikelnummer
3041860
Artikelnummer fabrikant
5240050
Type nummer
482
EAN-code
4012195412632
Nom. afleidstroom (8/20)
25 kA
Aansluiting
Rond 10 mm
Materiaal aansluiting
Zink drukgegoten
Explosiegeteste uitvoering
Nee
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
25 kA
Productomschrijving
5240050 Scheidingsvonkbrug gesloten 134x93x86
Gesloten vonkbrug, voor overbrugging van een naderingspositie tussen dakstaanders van het laagspanningssysteem en onderdelen van de externe bliksembeveiligingsinstallatie. • Beschermingsgraad IP54• Met voorgemonteerrde verbinder type 5001 voor aansluiting van ronde geleider Rd 8 - 10
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041860 |
| Artikelnummer fabrikant | 5240050 |
| EAN-code | 4012195412632 |
| Artikelklasse (ETIM) | Beschermingsvonkbrug voor bliksembeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | 482 |
| Omschrijving | Scheidingsvonkbrug gesloten 134x93x86 Gietstaal |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Nom. afleidstroom (8/20) | 25 kA |
| Aansluiting | Rond 10 mm |
| Materiaal aansluiting | Zink drukgegoten |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 25 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,601 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,093 x 0,086 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 118,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st