OBO - Bevestigingsklem - BCCF 8-9 D20
Brutoprijs
234,29
per 100
OBO - Bevestigingsklem - BCCF 8-9 D20
Ons artikelnummer
1221981
Artikelnummer fabrikant
1483985
Type nummer
BCCF 8-9 D20
EAN-code
4012196503698
Aansluitwijze bouwdeel
Buis/kabel
Geschikt voor flensdikte
8 - 9 mm
Buis-/kabeldiameter
7 - 20 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Lamellaire zink/aluminium coating
Productomschrijving
BCCF 8-9 D20 DRAAGCLIP
Draagklem voor kabels van 7–20 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1221981 |
| Artikelnummer fabrikant | 1483985 |
| EAN-code | 4012196503698 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | BCCF 8-9 D20 |
| Omschrijving | Draagklem voor buizen 7-20 mm 8-9mm Staal Zinklamel |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Aansluitwijze bouwdeel | Buis/kabel |
| Geschikt voor flensdikte | 8 - 9 mm |
| Buis-/kabeldiameter | 7 - 20 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Lamellaire zink/aluminium coating |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,194 x 0,127 x 0,058 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 234,29 per 100 st |
Artikel bevat 1 st