OBO - Bevestigingsklem - FL1-G M8 TG
Ons artikelnummer
1151263
Artikelnummer fabrikant
1488074
Type nummer
FL1-G M8 TG
EAN-code
4012195151036
Bevestigingswijze
Schroeven
Aansluitwijze bouwdeel
Schroefdraad
Draadmaat (metrisch)
8
Geschikt voor flensdikte
0 - 18 mm
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
1488074 FL1-G M8 TG DRAAGSCHROEFKLEM M8
Met schroefdraad.Max. aandraaimoment: 8 Nm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1151263 |
| Artikelnummer fabrikant | 1488074 |
| EAN-code | 4012195151036 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | FL1-G M8 TG |
| Omschrijving | Draagschroefklem met binnendraad M8 0-17mm Smeedbaar gietijzer |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Aansluitwijze bouwdeel | Schroefdraad |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Geschikt voor flensdikte | 0 - 18 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Nastelbaar | Nee |
| Materiaal | Gietijzer |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breukbelasting | 1200 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,251 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,135 x 0,115 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 850,75 per 100 st |
Artikel bevat 1 st