OBO - Bliksemstroomafleider - MCD 50-B 3-VG
Brutoprijs
2.559,36
OBO - Bliksemstroomafleider - MCD 50-B 3-VG
Ons artikelnummer
3041755
Artikelnummer fabrikant
5096874
Type nummer
MCD 50-B 3-VG
EAN-code
4012195362029
Uitvoering polen
3
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
50 kA
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
50 kA
Max. continuspanning AC
255 V
Nom. spanning AC
230 V
Productomschrijving
5096874 CoordinatedLightningController Set type 1 afleider in kast 255V
Combi-afleider voorgeïnstalleerd in IP65-behuizing voor gebruik in TN-C-netwerken.VG...: combi-afleider systeemoplossing type 1+2 conform EN 61643-11. • LightningController MCD 50-B gemonteerd in kunststof behuizing IP65, behuizing verzegelbaar• Impulsstroom 150 kA (10/350 µs) / 50 kA (10/350) per pool, BET-getest• Beschermingsniveau < 1,7 kV• Gekapselde, niet uitblazende vonkbanen• Geschikt voor TN-C-netsystemen Toepassing: industriële installaties en gebouwen met externe bliksembeveiliging klasse I tot IV.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041755 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096874 |
| EAN-code | 4012195362029 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bliksemstroomafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MCD 50-B 3-VG |
| Omschrijving | CoordinatedLightningController Set type 1 afleider in kast 255V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering polen | 3 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 50 kA |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.7 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.7 kV |
| Volgstroom doofvermogen | 25 kA |
| Montagewijze | Voorgemonteerd in behuizing |
| DIN-grootte | 6 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 50 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Uitblazend | Nee |
| Signalering op apparaat | Geen |
| Testklasse type 1 | Ja |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Ja |
| Netvorm TN-C-S | Nee |
| Netvorm TN-S | Nee |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm overig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,476 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,288 x 0,183 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.559,36 per 1 st |
Artikel bevat 1 st