OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RB 90 150 FS
Ons artikelnummer
1166552
Artikelnummer fabrikant
7001967
Type nummer
RB 90 150 FS
EAN-code
4012196212415
Richtingsverandering
Horizontaal
Afbuiging (hoek)
90°
Binnenstraal
150 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
110 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
500 mm
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7001967 RB 90 150 FS BOCHT 500 BOCHT 500
Bocht 90°, horizontaal, voor alle types kabelgoten met een hoogte van 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1166552 |
| Artikelnummer fabrikant | 7001967 |
| EAN-code | 4012196212415 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RB 90 150 FS |
| Omschrijving | Bocht 90° horizontaal, ronde uitvoering 110x500 Staal sendzimir verzin |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Binnenstraal | 150 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 500 mm |
| Zijperforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Zonder verbinder |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Geen |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,755 x 0,755 x 0,112 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 461,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st