OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RB 90 610 FS
Ons artikelnummer
1170359
Artikelnummer fabrikant
6043216
Type nummer
RB 90 610 FS
EAN-code
4012196050475
Richtingsverandering
Horizontaal
Afbuiging (hoek)
90°
Binnenstraal
50 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
100 mm
Opvolger
Productomschrijving
6043216 BOCHT 90GR 60X100 RB 90 610 FS BOCHT 60X100
Bocht 90°, horizontaal, voor alle types kabelgoten met een hoogte van 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1170359 |
| Artikelnummer fabrikant | 6043216 |
| EAN-code | 4012196050475 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RB 90 610 FS |
| Omschrijving | Bocht 90° horizontaal, met hoekverbinder 60x100 Staal sendzimir verzin |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Binnenstraal | 50 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 100 mm |
| Zijperforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Meegeleverde verbinder |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,787 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,125 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 91,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st