OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RB 90 630 FS
Ons artikelnummer
4326844
Artikelnummer fabrikant
6036566
Type nummer
RB 90 630 FS
EAN-code
4012197343194
Richtingsverandering
Horizontaal
Binnenstraal
50 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
300 mm
Materiaaldikte
0.8 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6036566 BOCHT 90° VOOR KABELGO OT HORIZONTAAL 60X300 STAAL SENDZIMIR VERZINKT
90°-bocht voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klikbare en schroefbare kabelgoten, zijhoogte 60 mm Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326844 |
| Artikelnummer fabrikant | 6036566 |
| EAN-code | 4012197343194 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RB 90 630 FS |
| Omschrijving | Bocht 90° voor kabelgoot horizontaal 60x300 Staal sendzimir verzinkt z |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Binnenstraal | 50 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 300 mm |
| Materiaaldikte | 0.8 mm |
| Zijperforatie | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Bouwvorm | Bocht star |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Bochtuitvoering | Gladde bocht |
| Hoek | 90° |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,428 x 0,428 x 0,057 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 142,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st