OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RB W 150 FS
Ons artikelnummer
4326972
Artikelnummer fabrikant
6037310
Type nummer
RB W 150 FS
EAN-code
4012197341169
Richtingsverandering
Horizontaal
Binnenstraal
50 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
110 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
500 mm
Materiaaldikte
1.25 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6037310 BOCHT VARIABEL HORIZON TAAL 110X500 STAAL SENDZIMIR VERZINKT
In hoek verstelbare bocht voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten zijhoogte 110 mm. Instelbare hoek 0 - 90°. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326972 |
| Artikelnummer fabrikant | 6037310 |
| EAN-code | 4012197341169 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RB W 150 FS |
| Omschrijving | Verstelbare bocht horizontaal 110x500 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Binnenstraal | 50 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 500 mm |
| Materiaaldikte | 1.25 mm |
| Zijperforatie | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Bouwvorm | Scharnierbocht compleet |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Bochtuitvoering | Gladde bocht |
| Hoek | Verstelbaar |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,992 x 0,495 x 0,107 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 801,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st