OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RB W 610 FT
Ons artikelnummer
4326936
Artikelnummer fabrikant
6037120
Type nummer
RB W 610 FT
EAN-code
4012197341596
Richtingsverandering
Horizontaal
Binnenstraal
50 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
100 mm
Materiaaldikte
1 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6037120 BOCHT VARIABEL HORIZON TAAL 60X100 STAAL THERMISCH VERZINKT
In hoek verstelbare bocht voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten zijhoogte 60 mm. Instelbare hoek 0 - 90°. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Toepasbaar binnens- en buitenshuis. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326936 |
| Artikelnummer fabrikant | 6037120 |
| EAN-code | 4012197341596 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RB W 610 FT |
| Omschrijving | Verstelbare bocht horizontaal 60x100 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Binnenstraal | 50 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 100 mm |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Zijperforatie | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Bouwvorm | Scharnierbocht compleet |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Bochtuitvoering | Gladde bocht |
| Hoek | Verstelbaar |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,364 x 0,095 x 0,057 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 239,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st