OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RBM 90 620 FS
Ons artikelnummer
1200195
Artikelnummer fabrikant
6041134
Type nummer
RBM 90 620 FS
EAN-code
4012195881834
Richtingsverandering
Horizontaal
Afbuiging (hoek)
90°
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
200 mm
Materiaaldikte
1.25 mm
Opvolger
Productomschrijving
6041134 BOCHT 90GR 60x200 RBM 90 620 FS BOCHT 60x200
Bocht 90° met Magic-snelverbinding. Voor alle types kabelgoten met een zijhoogte van 60 mm.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4326843
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1200195 |
| Artikelnummer fabrikant | 6041134 |
| EAN-code | 4012195881834 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RBM 90 620 FS |
| Omschrijving | Bocht 90° met snelkoppeling 60x200 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 200 mm |
| Materiaaldikte | 1.25 mm |
| Zijperforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,219 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,063 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st