OBO - Bureau aansluitunit - DB-0B3 D3S
Ons artikelnummer
3043107
Artikelnummer fabrikant
6116939
Type nummer
DB-0B3 D3S
EAN-code
4012195714187
Model
Opbouw montage
Opklapbaar
Nee
Uittrekbaar
Nee
Vorm
Rechthoekig
Materiaal
Aluminium
Productomschrijving
6116939 Deskbox compleet zonder montagebeugel, Alu, EL, alu
Deskbox met aansluitkabel, kabeluitlaat onderaan het profiel, zonder bevestigingsmateriaal, combineerbaar met de bevestigingsoplossingen te vinden onder 'toebehoren'.Uitrusting: - drie zwarte contactdozen met randaarde 0° (niet geschikt voor gebruik in België, bestelnummer met penaarde op aanvraag), incl 3,0 m netwerkkabel met haakse stekker CEE 7/7.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043107 |
| Artikelnummer fabrikant | 6116939 |
| EAN-code | 4012195714187 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bureau aansluitunit |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DB-0B3 D3S |
| Omschrijving | Deskbox compleet zonder montagebeugel Aluminium aluminium |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Opbouw montage |
| Opklapbaar | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 73 mm |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 180 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal USB aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5 aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,661 kg |
| Afmeting verpakking | 0,38 x 0,265 x 0,165 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 152,17 per 1 st |
Artikel bevat 1 st