OBO - Bureau aansluitunit - DBK2-D4 D3S2K
Productomschrijving
6116806 Deskbox opklapbaar voor de inbouw in tafelbladen 260x167x68, V2A, 1.43
Inklapbare Deskbox met aansluitkabel, voor de vaste inbouw in het bureaublad, behuizing uit geborsteld, roestvast staal met borstelstrook als kabeluitvoer. Voor de montage is een inbouwopening in het tafelblad nodig van 245 x 157 mm. Uitrusting: - drie zwarte contactdozen met randaarde 60° incl. 3,0 m netwerkkabel met haakse stekker CEE 7/7.- twee datatechniek-koppelingen RJ45 op RJ45, 1:1 geschakeld, cat. 6 afgeschermd.Opmerking: montage mogelijk in bladdiktes tot 50 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043090 |
| Artikelnummer fabrikant | 6116806 |
| EAN-code | 4012196485987 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bureau aansluitunit |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DBK2-D4 D3S2K |
| Omschrijving | Deskbox opklapbaar voor de inbouw in tafelbladen 260x167x68 Roestvrij |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Inbouw |
| Opklapbaar | Ja |
| Uittrekbaar | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Breedte | 167 mm |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 260 mm |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal VGA aansluitingen | 0 |
| Aantal USB aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5 aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 2 |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,64 kg |
| Afmeting verpakking | 0,58 x 0,265 x 0,165 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 698,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st