OBO - Bureau aansluitunit - DBL-1B
Ons artikelnummer
4205780
Artikelnummer fabrikant
6116760
Type nummer
DBL-1B
EAN-code
4012197333201
Model
Opbouw montage
Opklapbaar
Nee
Uittrekbaar
Nee
Vorm
Rechthoekig
Materiaal
Aluminium
Productomschrijving
6116760 DESKBOX COMPLEET MET M ONTAGEBEUGEL 325X71X78. ALU. EL. ALU
Aansluitgerede Deskbox DBL voor directe voeding van werkplekken met energie-aansluitingen. Met een Wieland GST18®-aansluiting en kabeluitlaat van links uit het profiel. Gereedschapsloze montage met 2 bevestigingsbeugels voor tafelbladdikten van 8 tot 40 mm en 40 tot 70 mm. De Deskbox is leeg en kan met maximaal 5 installatieapparaten model Module 45® worden uitgerust.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205780 |
| Artikelnummer fabrikant | 6116760 |
| EAN-code | 4012197333201 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bureau aansluitunit |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DBL-1B |
| Omschrijving | Deskbox compleet met montagebeugel 325x71x78 Aluminium geanodiseerd al |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Opbouw montage |
| Opklapbaar | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 183 mm |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 145 mm |
| Hoogte | 59 mm |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal USB aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,731 kg |
| Afmeting verpakking | 0,375 x 0,083 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 138,96 per 1 st |
Artikel bevat 1 st