OBO - Deksel aftakstuk kabeldraagsysteem - RAAD 100 FS
Ons artikelnummer
4327168
Artikelnummer fabrikant
6042401
Type nummer
RAAD 100 FS
EAN-code
4012197406677
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Opliggend
Breedte
100 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
6042401 DEKSEL AANBOUW T-STUK MET DRAAIGRENDELS, V.RAA 100 B100MM STAAL SENDZI
Deksel voor gevormd onderdeel aanbouw-aftakstuk voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen Bevestiging door het trajectdeksel erop te leggen Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327168 |
| Artikelnummer fabrikant | 6042401 |
| EAN-code | 4012197406677 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel aftakstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RAAD 100 FS |
| Omschrijving | Deksel aanbouw T-stuk v.RAA 100 B100mm Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Opliggend |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,073 x 0,198 x 0,015 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 134,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st