OBO - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - RBD 90 100 FS
Ons artikelnummer
4326901
Artikelnummer fabrikant
6036900
Type nummer
RBD 90 100 FS
EAN-code
4012197405625
Lengte
157 mm
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Breedte
100 mm
Geschikt voor draadgoot
Nee
Geschikt voor kabelladder
Nee
Productomschrijving
6036900 DEKSEL BOCHT 90° MET D RAAIGRENDELS, V.RB 90 100 B100MM STAAL SENDZIMIR
Deksel voor gevormd onderdeel bocht 90° voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging met voorgemonteerde draaigrendel en door het trajectdeksel erop te leggen. Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326901 |
| Artikelnummer fabrikant | 6036900 |
| EAN-code | 4012197405625 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RBD 90 100 FS |
| Omschrijving | Deksel bocht 90° met draaigrendel, v.RB 90 100 B100mm Staal sendzimir |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte | 157 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Breedte | 100 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Draaigrendel |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Hoek | 90° |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,132 x 0,132 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 159,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st