OBO - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - RBD 90 200 FS
Ons artikelnummer
4326903
Artikelnummer fabrikant
6036904
Type nummer
RBD 90 200 FS
EAN-code
4012197405663
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Breedte
200 mm
Geschikt voor draadgoot
Nee
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Draaigrendel
Productomschrijving
6036904 DEKSEL BOCHT 90° MET D RAAIGRENDELS, V.RB 90 200 B200MM STAAL SENDZIMIR
Deksel voor gevormd onderdeel bocht 90° voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging met voorgemonteerde draaigrendel en door het trajectdeksel erop te leggen. Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326903 |
| Artikelnummer fabrikant | 6036904 |
| EAN-code | 4012197405663 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RBD 90 200 FS |
| Omschrijving | Deksel bocht 90° met draaigrendel, v.RB 90 200 B200mm Staal sendzimir |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Breedte | 200 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Draaigrendel |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Hoek | 90° |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,232 x 0,232 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 183,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st