OBO - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - RBD W 100 FS
Ons artikelnummer
4326981
Artikelnummer fabrikant
6037500
Type nummer
RBD W 100 FS
EAN-code
4012197407476
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Breedte
100 mm
Geschikt voor draadgoot
Nee
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Draaigrendel
Productomschrijving
6037500 DEKSEL VARIABELE BOCHT B100MM STAAL SENDZIMIR VERZINKT
Deksel voor gevormd onderdeel bocht in hoek verstelbaar voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging met voorgemonteerde draaigrendels en door het trajectdeksel erop te leggen. Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326981 |
| Artikelnummer fabrikant | 6037500 |
| EAN-code | 4012197407476 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RBD W 100 FS |
| Omschrijving | Deksel verstelbare bocht met draaigrendels B100mm Staal sendzimir verz |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Breedte | 100 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Draaigrendel |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Hoek | Verstelbaar |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,224 x 0,099 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 158,92 per 1 st |
Artikel bevat 1 st