OBO - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - RBD W 300 FS
Ons artikelnummer
4326984
Artikelnummer fabrikant
6037506
Type nummer
RBD W 300 FS
EAN-code
4012197407537
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Breedte
300 mm
Geschikt voor draadgoot
Nee
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Draaigrendel
Productomschrijving
6037506 DEKSEL VARIABELE BOCHT B300MM STAAL SENDZIMIR VERZINKT
Deksel voor gevormd onderdeel bocht in hoek verstelbaar voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging met voorgemonteerde draaigrendels en door het trajectdeksel erop te leggen. Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326984 |
| Artikelnummer fabrikant | 6037506 |
| EAN-code | 4012197407537 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RBD W 300 FS |
| Omschrijving | Deksel verstelbare bocht met draaigrendels B300mm Staal sendzimir verz |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Breedte | 300 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Draaigrendel |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Hoek | Verstelbaar |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,507 x 0,299 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 212,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st