OBO - Deksel kabeldraagsysteem - DRL 100 FS
Ons artikelnummer
1170360
Artikelnummer fabrikant
6052096
Type nummer
DRL 100 FS
EAN-code
4012196057979
Dekselbreedte
100 mm
Materiaaldikte
1 mm
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Geschikt voor draadgoot
Nee
Geschikt voor kabelladder
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6052096 DEKSEL KG/KL 100 +GR. DRL/100FS DEKSEL
Deksel voor kabelgoten en kabelladders met draaigrendels.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1170360 |
| Artikelnummer fabrikant | 6052096 |
| EAN-code | 4012196057979 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DRL 100 FS |
| Omschrijving | Deksel met draaigrendel voor kabelgoot en kabelladder 100x3000 Staal s |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Dekselbreedte | 100 mm |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Lengte | 3000 mm |
| Bevestigingswijze | Draaigrendel |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Breedte deksel | 100 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,091 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,1 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 133,14 per 1 st |
Artikel bevat 3 m