OBO - Deksel kruisstuk kabeldraagsysteem - RKD 300 DD
Ons artikelnummer
4327323
Artikelnummer fabrikant
7027844
Type nummer
RKD 300 DD
EAN-code
4012197408558
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Opliggend
Breedte
300 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
7027844 DEKSEL KRUISSTUK MET D RAAIGRENDELS, VOOR RK 300 B300MM STAAL BANDVERZI
Deksel voor gevormd onderdeel kruising voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnens- en buitenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging door het trajectdeksel erop te leggen Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327323 |
| Artikelnummer fabrikant | 7027844 |
| EAN-code | 4012197408558 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel kruisstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RKD 300 DD |
| Omschrijving | Deksel kruisstuk voor RK 300 B300mm Staal bandverzinkt zink/aluminium, |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Opliggend |
| Breedte | 300 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt zink-aluminium |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,416 x 0,416 x 0,013 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 327,59 per 1 st |
Artikel bevat 1 st