OBO - Deksel kruisstuk kabeldraagsysteem - RKD 500 FS
Ons artikelnummer
4327319
Artikelnummer fabrikant
7027808
Type nummer
RKD 500 FS
EAN-code
4012197408473
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Opliggend
Breedte
500 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
7027808 DEKSEL KRUISSTUK MET D RAAIGRENDELS, VOOR RK 500 B500MM STAAL SENDZIMIR
Deksel voor gevormd onderdeel kruising voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging door het trajectdeksel erop te leggen Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327319 |
| Artikelnummer fabrikant | 7027808 |
| EAN-code | 4012197408473 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel kruisstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RKD 500 FS |
| Omschrijving | Deksel kruisstuk voor RK 500 B500mm Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Opliggend |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,616 x 0,616 x 0,013 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.160,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st