OBO - Deksel T-stuk kabeldraagsysteem - RTD 100 FS
Ons artikelnummer
4327071
Artikelnummer fabrikant
6038600
Type nummer
RTD 100 FS
EAN-code
4012197407995
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Geschikt voor kabelladder
Nee
Bevestigingswijze
Draaigrendel
Breedte
100 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
6038600 DEKSEL T-STUK MET DRAA IGRENDELS, VOOR RT 100 B100MM STAAL SENDZIMIR VE
Deksel voor gevormd onderdeel T-stuk voor klikbare en schroefbare kabelgoten binnenshuis, om kabels tegen beschadigingen en vervuiling te beschermen. Bevestiging met voorgemonteerde draaigrendel en bevestiging door het deksel erop te leggen. Geschikt voor alle zijhoogtes.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327071 |
| Artikelnummer fabrikant | 6038600 |
| EAN-code | 4012197407995 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel T-stuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RTD 100 FS |
| Omschrijving | Deksel T-stuk met draaigrendel, voor RT 100 B100mm Staal sendzimir ver |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Draaigrendel |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,216 x 0,158 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 184,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st