OBO - Doos voor montage in wand/plafond - UG 60 D
Ons artikelnummer
3039815
Artikelnummer fabrikant
2003015
Type nummer
UG 60 D
EAN-code
4012195000204
Montagewijze
Inbouw (stucwerk)
Vorm
Rond
Bouwvorm
Inbouwdoos (apparaatdoos)
Model
Enkel
Uitgerust met
Geen
Productomschrijving
2003015 Inbouwdoos buis 20/25mm, koppelbaar Ø60mm, H40mm, PS, zwart
Apparatuurbak met torsiebeveiligde, gegarandeerde norm-combinatieafstand van 71 mm (conform DIN 49 073-1) via snap-klik-koppeling. 7 uitbreekopeningen voor leidingen en buizen Ø 20 mm en Ø 25 mm Combineerbaar voor spreid- en schroefbevestiging, diepliggende pleisterbeugels, apparaatschroefafstand 60 mm voor schroefbevestiging met zelftappende schroeven 3,2 mm, met 2 schroefplaatsen zonder schroeven, beschermingsgraad IP20.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3039815 |
| Artikelnummer fabrikant | 2003015 |
| EAN-code | 4012195000204 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage in wand/plafond |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | UG 60 D |
| Omschrijving | Inbouwdoos Inbouw Ø60mm, H40mm Polystyreen schwarz |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Vorm | Rond |
| Bouwvorm | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Model | Enkel |
| Uitgerust met | Geen |
| Diameter | 60 mm |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven of spreiden |
| Met schroeven | Nee |
| Voor buisdiameter | 20/25 mm |
| Achterinvoer | Nee |
| Aantal invoeren | 7 |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Deksel | Geen |
| Dekselbevestiging | Overig |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Luchtdicht | Nee |
| Spruit | Tunnelspruit |
| Met nagelstrip | Nee |
| Diepte | 40 - 40 mm |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Ja |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,331 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,3 x 0,15 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,37 per 100 st |
Artikel bevat 1 st