OBO - Doos voor montage in wand/plafond - UV 150 K
Ons artikelnummer
3039816
Artikelnummer fabrikant
2003124
Type nummer
UV 150 K
EAN-code
4012195023777
Montagewijze
Inbouw (stucwerk)
Vorm
Vierkant
Bouwvorm
Verbindingsdoos (rond/vierkant)
Model
Enkel
Uitgerust met
Geen
Productomschrijving
2003124 Inbouwdoos vierkant met deksel 150x150x65, PS, zwart
Inbouwlasdoos voor het inklemmen van klemmen, voor toepassing in metselwerk met een inbouwdiepte van minimaal 65 mm. Met deksel en dekselschroeven (15 mm) Vlak opliggende dekselrand, opgeruwd dekseloppervlak. • 4 combileidinginvoeren aan de zijkant Ø 34,6 en 28,5 mm• 8 combileidinginvoeren aan de zijkant Ø 28,5 en 21,5 mm• 8 invoeren aan de zijkant voor platte kabels/lintkabels• 2 invoeren Ø 34,6 en 28,5 mm in de bodem• 2 invoeren voor platte kabels/lintkabels in bodem
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3039816 |
| Artikelnummer fabrikant | 2003124 |
| EAN-code | 4012195023777 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doos voor montage in wand/plafond |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | UV 150 K |
| Omschrijving | Inbouwdoos Inbouw 150x150x65 Polystyreen schwarz |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Vorm | Vierkant |
| Bouwvorm | Verbindingsdoos (rond/vierkant) |
| Model | Enkel |
| Uitgerust met | Geen |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Met schroeven | Nee |
| Achterinvoer | Nee |
| Aantal invoeren | 24 |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Deksel | Niet transparant |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Luchtdicht | Nee |
| Spruit | Geen |
| Met nagelstrip | Nee |
| Diepte | 65 - 65 mm |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Ja |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 16 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,028 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,395 x 0,275 m |
| Volle verpakking bevat | 16 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.293,54 per 100 st |
Artikel bevat 1 st