OBO - Gecombineerde afleider voor data en M&R - DS-F W/W
Ons artikelnummer
1146720
Artikelnummer fabrikant
5093272
Type nummer
DS-F W/W
EAN-code
4012195022619
Max. continuspanning AC
130 V
Max. continuspanning DC
185 V
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
1 kA
Nom. belastingsstroom
5 A
Veiligheidsniveau
800 V
Productomschrijving
5093272 DS-F W/W VEILIGHEIDS- APPARAAT TBV HOOGFREQUENT L.
Coax datakabelbeveiligingen • Basisbeveiliging • Hoge piekstroombelastbaarheid 2 x 2,5 kA (10/350µs)• Eenvoudige montage (tussenstekker), m = stekker, w = bus• Verschillende stekkercombinaties• Met F-connector• Optimaal overdrachtsgedrag• Inclusief OBO Quick-klem M25 voor eenvoudige installatieToepassing: beveiliging van TV- en SAT-installaties, multiswitches, receivers en DVB-T(2)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146720 |
| Artikelnummer fabrikant | 5093272 |
| EAN-code | 4012195022619 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DS-F W/W |
| Omschrijving | Veiligheidsapparaat voor hoogfrequentieleidingen 130V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 130 V |
| Max. continuspanning DC | 185 V |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 1 kA |
| Nom. belastingsstroom | 5 A |
| Veiligheidsniveau | 800 V |
| Veiligheidsniveau ader/ader | 800 V |
| Veiligheidsniveau ader/aarde | 800 V |
| Frequentie | 0 - 0 MHz |
| Grensfrequentie | 3400 MHz |
| Montagewijze | Connector/kabeladapter |
| Aansluiting 1 | F-connector |
| Afleiderbewaking | Nee |
| Met meldcontact | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,103 kg |
| Afmeting verpakking | 0,074 x 0,054 x 0,033 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 169,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st