OBO - Gecombineerde afleider voor data en M&R - LSA-BF-180
Ons artikelnummer
1146717
Artikelnummer fabrikant
5084024
Type nummer
LSA-BF-180
EAN-code
4012195525370
Max. continuspanning AC
120 V
Max. continuspanning DC
180 V
Nom. belastingsstroom
0.12 A
Veiligheidsniveau ader/ader
300 V
Veiligheidsniveau ader/aarde
300 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5084024 LSA-BF-180 COMBI- VEILIGHEID VOOR LSA PLUS 180V
LSA-basis- en fijnbeveiliging, voor toepassing in MSR-systemen • Basis- en fijnbeveiliging• Hoogspanningsbeveiliging met fail-safe technologie.• Met PTC-beveiligingscomponenten tegen overstroom.• Max. spanning: 180 VToepassing: direct op LSA-Plus scheidings- of aansluitstroken met aardrail (bijv. OBO LSA-A-LEI (5084 00 8) of OBO LSA-T-LEI (5084 01 2), en OBO LSA-E (5084 03 2)).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146717 |
| Artikelnummer fabrikant | 5084024 |
| EAN-code | 4012195525370 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LSA-BF-180 |
| Omschrijving | Combiveiligheidsapparaat voor LSA Plus 180V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 120 V |
| Max. continuspanning DC | 180 V |
| Nom. belastingsstroom | 0.12 A |
| Veiligheidsniveau ader/ader | 300 V |
| Veiligheidsniveau ader/aarde | 300 V |
| Montagewijze | LSA-Plus steekbaar |
| Aansluiting 1 | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,105 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 122,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st