OBO - Gecombineerde afleider voor data en M&R - MDP-4 D-24-T
Ons artikelnummer
1146721
Artikelnummer fabrikant
5098431
Type nummer
MDP-4 D-24-T
EAN-code
4012195406884
Max. continuspanning AC
20 V
Max. continuspanning DC
28 V
Nom. belastingsstroom
0.58 A
Veiligheidsniveau ader/ader
55 V
Veiligheidsniveau ader/aarde
800 V
Productomschrijving
5098431 MDP-4 D-24-T BLIKSEM- BARRIERE 4P TESTFUNCTIE 24V
Bliksembarrière met testfunctie; uitvoering 24 V • Nominale belastingsstroom 0,58 A• Beveiliging voor meeraderige systemen• Directe afschermingsaarding en met schroefloze aansluitklemmen• Plaatsbesparende breedte van slechts 8,7 mm • Beveiligingsschakeling testbaar met Life Control• Hoge bandbreedte tot 100 MHz• UL-gecertificeerd (4DG1) Toepassing: universeel gebruik op 35 mm DIN-rail in iedere standaard verdelerkast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146721 |
| Artikelnummer fabrikant | 5098431 |
| EAN-code | 4012195406884 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MDP-4 D-24-T |
| Omschrijving | Bliksembarrière 4-polig met testfunctie 24V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 20 V |
| Max. continuspanning DC | 28 V |
| Nom. belastingsstroom | 0.58 A |
| Veiligheidsniveau ader/ader | 55 V |
| Veiligheidsniveau ader/aarde | 800 V |
| Frequentie | 0 - 0 MHz |
| Grensfrequentie | 100 MHz |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aansluiting 1 | Klem |
| Afleiderbewaking | Nee |
| Met meldcontact | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,071 kg |
| Afmeting verpakking | 0,101 x 0,013 x 0,102 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 285,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st