OBO - Gecombineerde afleider voor data en M&R - TD-4/I
Ons artikelnummer
1411116
Artikelnummer fabrikant
5081690
Type nummer
TD-4/I
EAN-code
4012196034352
Max. continuspanning AC
120 V
Max. continuspanning DC
170 V
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
25 kA
Nom. belastingsstroom
0.2 A
Veiligheidsniveau ader/ader
300 V
Productomschrijving
TD-4/I OVERSPANNINGSBEVEILIG. VOOR TELEFOONINSTALL. 5081690
Datakabelbeveiligingsapparaat voor telecommunicatie-installaties• Hoog beschermingsniveau bij hoge stroombelasting• "Push-In" klemmen voor snelle installatie• Geoptimaliseerde bandbreedte voor betrouwbare overdracht• Opbouwmontage• Optische functie-indicatieToepassing: DSL-systemen, ISDN of analoge telecommunicatie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1411116 |
| Artikelnummer fabrikant | 5081690 |
| EAN-code | 4012196034352 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | TD-4/I |
| Omschrijving | Overspanningsbeveiliging voor telefooninstallatie 170V Kunststof weiß |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 120 V |
| Max. continuspanning DC | 170 V |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 25 kA |
| Nom. belastingsstroom | 0.2 A |
| Veiligheidsniveau ader/ader | 300 V |
| Veiligheidsniveau ader/aarde | 650 V |
| Frequentie | 0 - 100 MHz |
| Grensfrequentie | 100 MHz |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aansluiting 1 | Klem |
| Afleiderbewaking | Nee |
| Met meldcontact | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,149 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,092 x 0,077 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 224,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st