OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - PS4-B+C TT+TNS
Ons artikelnummer
1175432
Artikelnummer fabrikant
5089761
Type nummer
PS4-B+C TT+TNS
EAN-code
4012195405542
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
50 kA
Max. continuspanning AC
255 V
Nom. spanning AC
230 V
Nom. spanning DC
230 V
Veiligheidsniveau
1.3 kV
Productomschrijving
5089761 PS4-B+C TT+TNS PROTECTION SET 4P
Protection-set, bliksem- en overspanningsafleidercombinatie type 1+2• Voor bliksembeveiligingspotentiaalvereffening conform NEN-EN-IEC 62305• Bliksemstroomafleidvermogen tot 50 kA (10/350) per fase en tot 125 kA (10/350) N-PE• Afleider, insteekbaar, incl. verbindingsbruggen, aansluitklemmen gemarkeerd• Ingekapselde, niet uitblazende afleiders: voor toepassing in verdelerkasten Toepassing: mobiele telefoniesystemen en industriële installaties met bijzondere eisen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1175432 |
| Artikelnummer fabrikant | 5089761 |
| EAN-code | 4012195405542 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor energietechniek |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | PS4-B+C TT+TNS |
| Omschrijving | Protection Set 4-polig 255V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 50 kA |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Nom. spanning DC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.3 kV |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 50 mm² |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | Overig |
| Signalering op afstand | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Uitblazend | Nee |
| Volgstroom doofvermogen | 25 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,167 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,148 x 0,088 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.883,33 per 1 st |
Artikel bevat 1 st