OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - V25-B+C 1+NPE
Productomschrijving
V25-B+C/1+NPE 5094457 OBO-BETTERMAN OBO-BETTERMAN
Combi-afleider, bliksemstroom- en overspanningsafleider type 1+2• Complete eenheid, bestaande uit module en bodemdeel, voorgemonteerd en aansluitklaar• Universeel geschikt voor TN-S- en TT-systemen• Afleider, insteekbaar met dynamische scheidingsinrichting• Optische functie-indicatie• Beveiligingsniveau < 0,9 kV• Ingekapselde, niet uitblazende zinkoxide-varistor-afleider voor toepassing in standaard verdelerkasten• Gemarkeerde aansluitingenToepassingsvoorbeeld: gebouwen met bovengrondse leidingen of voor het realiseren van de bliksembeveiligingspotentiaalvereffening bij woongebouwen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2990806 |
| Artikelnummer fabrikant | 5094457 |
| EAN-code | 4012195382850 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor energietechniek |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V25-B+C 1+NPE |
| Omschrijving | CombiController V25 1-polig + NPE 280V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal polen | 1 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 7 kA |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| Max. continuspanning DC | 200 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Nom. spanning DC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 0.9 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 900 kV |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| DIN-grootte | 2 TE (Rastermaat) |
| Signalering op afstand | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Uitblazend | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,304 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 369,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st