OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - V50-B+C 0-280
Ons artikelnummer
1094269
Artikelnummer fabrikant
5093724
Type nummer
V50-B+C 0-280
EAN-code
4012195361954
Aantal polen
1
Stroomstoot bij onweer (10/350 µs)
12.5 kA
Max. continuspanning AC
280 V
Max. continuspanning DC
350 V
Nom. spanning AC
230 V
Productomschrijving
5093724 V50-B+C BINNENWERK
CombiController-module - combi-afleider type 1+2 • Insteekbare modules zonder gereedschap en spanningsonderbreking te plaatsen in het bodemdeel• Incl. thermische en dynamische scheidingsinrichting en optische defectindicatie• Hoge stroomgeleidbaarheid en lange levensduur
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1094269 |
| Artikelnummer fabrikant | 5093724 |
| EAN-code | 4012195361954 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor energietechniek |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V50-B+C 0-280 |
| Omschrijving | CombiController V50 insteek module 280V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal polen | 1 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 12.5 kA |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| Max. continuspanning DC | 350 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Nom. spanning DC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.3 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.3 kV |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Montagewijze | Op basiselement |
| DIN-grootte | 1 TE (Rastermaat) |
| Signalering op afstand | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Uitblazend | Nee |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Nee |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Nee |
| Netvorm TN-S | Nee |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm overig | Nee |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,104 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 212,64 per 1 st |
Artikel bevat 1 st