OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - V50-B+C 3+NPE+FS
Productomschrijving
5093662 V50-B+C/3+NPE-FS COMBICONTROLLER V50
Combi-afleider, bliksem- en overspanningsafleider type 1+2 conform NEN-EN-IEC 61643-11.• voor bliksembeveiligingspotentiaalvereffening conform VDE 0185-305 (NEN-EN-IEC 62305)• bliksemstroomafleidvermogen 12,5 kA (10/350) per fase• universeel geschikt voor TN- en TT-systemen• met Multibase bodemdeel met Multi-aansluitklemmen• complete eenheid, bestaande uit modules en bodemdeel, voorgemonteerd en aansluitklaar• afleider, stekerbaar met dynamische scheidingsinrichting• met optische functie-indicatie• beveiligingsniveau < 1,3 kV• ingekapselde, niet uitblazende zinkoxide-varistof-afleider voor toepassing in verdelerkasten• gemarkeerde aansluitingen• -FS variant met extern signaal (potentiaalvrij maakcontact) Toepassing: bliksembeveiligingspotentiaalvereffening bij gebouwen ook met externe bliksembeveiliging klasse III en IV en in standaard verdelerkasten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1069780 |
| Artikelnummer fabrikant | 5093662 |
| EAN-code | 4012195425137 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor energietechniek |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V50-B+C 3+NPE+FS |
| Omschrijving | CombiController V50 3 + NPE met optisch signaal 280V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 12.5 kA |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Nom. spanning DC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.3 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.3 kV |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 4 TE (Rastermaat) |
| Signalering op afstand | Ja |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Uitblazend | Nee |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Ja |
| Netvorm overig | Nee |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,579 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,073 x 0,068 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.228,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st