OBO - Gecombineerde afleider voor energietechniek - V50-B+C 3+NPE
Productomschrijving
5093654 CTRL V50-B+C/3+NPE
Combi-afleider, bliksem- en overspanningsafleider type 1+2 conform DIN EN 61643-11 (B+C conform VDE 0675 deel 6).• Voor bliksembeveiligingspotentiaalvereffening conform NEN-EN-IEC 62305• Bliksemstroomafleidvermogen 12,5 kA (10/350) per fase en 50 kA (10/350) totaal• Universeel geschikt voor TN- en TT-systemen• Met nieuw Multibase bodemdeel met multi-aansluitklemmen• Complete eenheid, bestaande uit modules- en bodemdeel, voorgemonteerd en aansluitklaar• Afleider, insteekbaar met dynamische scheidingsinrichting• Met optische functie-indicatie• Beschermingsniveau < 1,3 kV• Ingekapselde, niet uitblazende zinkoxide-varistof-afleider voor toepassing in verdelerkasten• Gemarkeerde aansluitingen Toepassing: bliksembeveiligingspotentiaalvereffening bij gebouwen ook met externe bliksembeveiliging klasse III en IV en in standaard verdelerkasten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1191282 |
| Artikelnummer fabrikant | 5093654 |
| EAN-code | 4012195425120 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gecombineerde afleider voor energietechniek |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V50-B+C 3+NPE |
| Omschrijving | CombiController V50 3-polig + NPE 280V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 12.5 kA |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Nom. spanning DC | 230 V |
| Veiligheidsniveau | 1.3 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.3 kV |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 4 TE (Rastermaat) |
| Signalering op afstand | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Uitblazend | Nee |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Ja |
| Netvorm overig | Nee |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,579 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,073 x 0,068 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 975,64 per 1 st |
Artikel bevat 1 st