OBO - Koppelplaat voor leidingkanaal - LKM SV40
Ons artikelnummer
1231789
Artikelnummer fabrikant
6247458
Type nummer
LKM SV40
EAN-code
4012196315253
Breedte leidingkanaal
30 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Materiaalkwaliteit
Overig
Halogeenvrij
Ja
Geschikt voor functiebehoud
Nee
Productomschrijving
6247458 LKM SV40 NAADVERBINDER
Naadverbinder voor het verbinden van de kanalen.De potentiaalvereffening tussen de kanaalsegmenten wordt op deze manier gewaarborgd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1231789 |
| Artikelnummer fabrikant | 6247458 |
| EAN-code | 4012196315253 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor leidingkanaal |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LKM SV40 |
| Omschrijving | Naadverbinder 40mm Roestvast staal 1.4310 A2 1.4310 blank, nabehandeld |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte leidingkanaal | 30 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Met potentiaalvereffening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,08 x 0,01 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,44 per 1 st |
Artikel bevat 1 st