OBO - Koppelplaat voor leidingkanaal - WDK HS15030CW
Ons artikelnummer
3043336
Artikelnummer fabrikant
6152031
Type nummer
WDK HS15030CW
EAN-code
4012196507610
Breedte leidingkanaal
32 mm
Hoogte van het leidingkanaal
18.5 mm
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Polyvinylchloride (PVC)
Halogeenvrij
Nee
Productomschrijving
6152031 Naadafdekking 15x30mm, PVC, crèmewit, 9001
Naadafdichting voor de perfecte verbinding van de kanalen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043336 |
| Artikelnummer fabrikant | 6152031 |
| EAN-code | 4012196507610 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor leidingkanaal |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | WDK HS15030CW |
| Omschrijving | Naadafdekking 15x30mm Polyvinylchloride cremeweiß RAL 9001 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Breedte leidingkanaal | 32 mm |
| Hoogte van het leidingkanaal | 18.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,026 kg |
| Afmeting verpakking | 0,074 x 0,054 x 0,033 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st