OBO - Kruisstuk kabelgoot - RK 610 FT
Ons artikelnummer
4327285
Artikelnummer fabrikant
7027411
Type nummer
RK 610 FT
EAN-code
4012197339081
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
100 mm
Nato perforatie
Nee
Model
Geïntegreerde verbinder
Geschikt voor functiebehoud
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7027411 KRUISSTUK VOOR KABELGO OT 60X100 STAAL THERMISCH VERZINKT
Kruising voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten zijhoogte 60 mm. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen en buiten. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327285 |
| Artikelnummer fabrikant | 7027411 |
| EAN-code | 4012197339081 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kruisstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RK 610 FT |
| Omschrijving | Kruisstuk voor kabelgoot 60x100 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 100 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,354 x 0,354 x 0,057 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 271,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st