OBO - Kruisstuk kabelgoot - RK 620 FS
Ons artikelnummer
4327265
Artikelnummer fabrikant
7027313
Type nummer
RK 620 FS
EAN-code
4012197338480
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
200 mm
Nato perforatie
Nee
Model
Geïntegreerde verbinder
Geschikt voor functiebehoud
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7027313 KRUISSTUK VOOR KABELGO OT 60X200 STAAL SENDZIMIR VERZINKT
Kruising voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten zijhoogte 60 mm. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327265 |
| Artikelnummer fabrikant | 7027313 |
| EAN-code | 4012197338480 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kruisstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RK 620 FS |
| Omschrijving | Kruisstuk voor kabelgoot 60x200 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 200 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,454 x 0,454 x 0,057 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 187,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st