OBO - Montagedeksel voor vloer(trek)doos - DUF 350-3 DAT
Ons artikelnummer
3045994
Artikelnummer fabrikant
7400431
Type nummer
DUF 350-3 DAT
EAN-code
4012195434856
Nom. grootte
350 mm
Lengte
383 mm
Montage opening
Vierkant
Breedte
383 mm
Afdekking montageopening
Ja
Productomschrijving
7400431 Montagedeksel 350-3 voor Telitank 383x383x4, St, FS
Montagedeksel voor vloertrek- en -aftakdozen van het type UZD350-3/4 voor inbouw van een Telitank. (Inbouwopening 3 mm verzonken voor het eventueel naderhand blind afsluiten met dekselblindplaat.)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3045994 |
| Artikelnummer fabrikant | 7400431 |
| EAN-code | 4012195434856 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagedeksel voor vloer(trek)doos |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | DUF 350-3 DAT |
| Omschrijving | Montagedeksel 350-3 voor Telitank 383x383x4 Staal sendzimir verzinkt |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Nom. grootte | 350 mm |
| Lengte | 383 mm |
| Montage opening | Vierkant |
| Breedte | 383 mm |
| Afdekking montageopening | Ja |
| Vloeronderhoud | Nat |
| Materiaaldikte | 4 mm |
| Materiaal | Staal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,173 kg |
| Afmeting verpakking | 0,485 x 0,44 x 0,068 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 266,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st