OBO - Montageplaat kabeldraagsysteem - MPG 65 A4
Ons artikelnummer
3042163
Artikelnummer fabrikant
6006488
Type nummer
MPG 65 A4
EAN-code
4012196933372
Model
Horizontaal/verticaal
Plaathoogte
68 mm
Plaatbreedte
65 mm
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Productomschrijving
6006488 Montageplaat klein, voor draadgoot 110x68, V4A, A4
Universele montageplaat voor schroefloze wandbevestiging van draadgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3042163 |
| Artikelnummer fabrikant | 6006488 |
| EAN-code | 4012196933372 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MPG 65 A4 |
| Omschrijving | Montageplaat klein, voor draadgoot 110x68 Roestvast staal 1.4401 A4 1. |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Horizontaal/verticaal |
| Plaathoogte | 68 mm |
| Plaatbreedte | 65 mm |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Roest- en zuurbestendig staal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 30 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,747 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,148 x 0,088 m |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 68,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st