OBO - Overspanningsbeveiliging voor data en M&R - ND-CAT6A/EA
Productomschrijving
5081800 ND-CAT6A/EA NET DEFEND OVERSPANNINGSBEV.DATA EN M&R
Datakabelbeveiligingsapparaat voor hogesnelheidsnetwerken• Beveiligingsklasse: fijnbeveiliging• Hoogwaardige RJ45-bussen• Laag beschermingsniveau bij hoge stroombelasting• Aarding via DIN-rail of aansluitkabel• Ondersteuning van Power over Ethernet + tot 1A• Beproefde overdrachtskwaliteit in netwerken tot 10 GBit/s (klasse EA) resp. CAT6A• Snelle installatie door stekerbare uitvoering• Inclusief DIN-railbevestigingsset en aardingskabelToepassingsvoorbeeld: 10 GBit-Ethernet, 10/100 MBit-Ethernet, PoE-toepassingen, IP-camerasystemen, ISDN S0-interfaces
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1511057 |
| Artikelnummer fabrikant | 5081800 |
| EAN-code | 4012195614364 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overspanningsbeveiliging voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | ND-CAT6A/EA |
| Omschrijving | Net Defender voor klasse EA en CAT6A 58V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 41 V |
| Max. continuspanning DC | 58 V |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 7 kA |
| Nom. belastingsstroom | 1 A |
| Veiligheidsniveau ader/ader | 120 V |
| Veiligheidsniveau ader/aarde | 700 V |
| Grensfrequentie | 500 MHz |
| Montagewijze | Connector/kabeladapter |
| Aansluiting 1 | RJ45 |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,076 x 0,044 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 390,94 per 1 st |
Artikel bevat 1 st