OBO - Overspanningsbeveiliging voor data en M&R - SD09-V11 9
Ons artikelnummer
3041567
Artikelnummer fabrikant
5080061
Type nummer
SD09-V11 9
EAN-code
4012195916277
Max. continuspanning AC
5.2 V
Max. continuspanning DC
7.5 V
Veiligheidsniveau ader/ader
100 V
Veiligheidsniveau ader/aarde
100 V
Montagewijze
Connector/kabeladapter
Productomschrijving
5080061 Datakabelveiligheidsapparaat voor V24-interface D-SUB 9 6V
Datakabelbeveiligingsapparaat voor seriële interfaces• Verschillende aansluittechnieken leverbaar• Hoog beschermingsniveauToepassing PLC, alarminstallaties, besturingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041567 |
| Artikelnummer fabrikant | 5080061 |
| EAN-code | 4012195916277 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overspanningsbeveiliging voor data en M&R |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | SD09-V11 9 |
| Omschrijving | Datakabelveiligheidsapparaat voor V24-interface D-SUB 9 6V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Max. continuspanning AC | 5.2 V |
| Max. continuspanning DC | 7.5 V |
| Veiligheidsniveau ader/ader | 100 V |
| Veiligheidsniveau ader/aarde | 100 V |
| Montagewijze | Connector/kabeladapter |
| Aansluiting 1 | 9-polig Sub-D |
| Afleiderbewaking | Nee |
| Met meldcontact | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,053 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 465,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st