OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - KTSMV 620 FS
Ons artikelnummer
1302107
Artikelnummer fabrikant
6068918
Type nummer
KTSMV 620 FS
EAN-code
4012195889526
Model
Langsverbinder
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Nee
Verbindingswijze
Schroefloze verbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
6068918 Snelverbinderset voor Magic kabelgoot 60x200x200, St, FS
Verbinder met snelbevestiging voor de schroefloze verbinding van geperforeerde kabelgoten met de zijhoogte 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1302107 |
| Artikelnummer fabrikant | 6068918 |
| EAN-code | 4012195889526 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | KTSMV 620 FS |
| Omschrijving | Snelverbinderset voor Magic kabelgoot 60x200x200 Staal sendzimir verzi |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Langsverbinder |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefloze verbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 - 60 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,372 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,2 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 90,44 per 1 st |
Artikel bevat 1 st