OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - KTSMV 630 FS
Ons artikelnummer
3042736
Artikelnummer fabrikant
6068920
Type nummer
KTSMV 630 FS
EAN-code
4012195889533
Model
Langsverbinder
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Nee
Verbindingswijze
Schroefloze verbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
6068920 Snelverbinderset voor Magic kabelgoot 60x300x200, St, FS
Verbinder met snelbevestiging voor de schroefloze verbinding van geperforeerde kabelgoten met de zijhoogte 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3042736 |
| Artikelnummer fabrikant | 6068920 |
| EAN-code | 4012195889533 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | KTSMV 630 FS |
| Omschrijving | Snelverbinderset voor Magic kabelgoot 60x300x200 Staal sendzimir verzi |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Langsverbinder |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefloze verbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 - 60 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,44 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,2 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st