OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - SSLB 100 DD
Ons artikelnummer
3045219
Artikelnummer fabrikant
7070306
Type nummer
SSLB 100 DD
EAN-code
4012196095247
Model
Verbindingsnaadstrip
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Geschikt voor functiebehoud
Nee
Materiaal
Staal
Productomschrijving
7070306 Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B100mm, St, DD
Voegplaat in brede uitvoering voor toepassing in alle kabelgoten en verspankabelgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3045219 |
| Artikelnummer fabrikant | 7070306 |
| EAN-code | 4012196095247 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | SSLB 100 DD |
| Omschrijving | Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B100mm Staal bandverzinkt z |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Verbindingsnaadstrip |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt zink-aluminium |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 35 - 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,621 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,138 x 0,083 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st