OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - SSLB 100 FS
Ons artikelnummer
3045214
Artikelnummer fabrikant
7070205
Type nummer
SSLB 100 FS
EAN-code
4012196079971
Model
Verbindingsnaadstrip
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Nee
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
7070205 Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B100mm, St, FS
Voegplaat in brede uitvoering voor toepassing in alle kabelgoten en verspankabelgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3045214 |
| Artikelnummer fabrikant | 7070205 |
| EAN-code | 4012196079971 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | SSLB 100 FS |
| Omschrijving | Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B100mm Staal sendzimir verz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Verbindingsnaadstrip |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Lengte | 100 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 35 - 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,621 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,138 x 0,083 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,21 per 1 st |
Artikel bevat 1 st