OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - SSLB 200 FS
Ons artikelnummer
3045216
Artikelnummer fabrikant
7070213
Type nummer
SSLB 200 FS
EAN-code
4012196094882
Model
Verbindingsnaadstrip
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Nee
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
7070213 Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B200mm, St, FS
Voegplaat in brede uitvoering voor toepassing in alle kabelgoten en verspankabelgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3045216 |
| Artikelnummer fabrikant | 7070213 |
| EAN-code | 4012196094882 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | SSLB 200 FS |
| Omschrijving | Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B200mm Staal sendzimir verz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Verbindingsnaadstrip |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Lengte | 200 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 35 - 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,781 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,138 x 0,083 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st