OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - SSLB 500 FS
Ons artikelnummer
1166554
Artikelnummer fabrikant
7070225
Type nummer
SSLB 500 FS
EAN-code
4012196095063
Model
Verbindingsnaadstrip
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Nee
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
7070225 SSLB 500 FS VOEGPLAAT VOEGPLAAT 500
Voegplaat in brede uitvoering voor toepassing in alle kabelgoten en verspankabelgoten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1166554 |
| Artikelnummer fabrikant | 7070225 |
| EAN-code | 4012196095063 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | SSLB 500 FS |
| Omschrijving | Voegplaat breed met bijbehorende schroeven B500mm Staal sendzimir verz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Verbindingsnaadstrip |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Lengte | 500 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 35 - 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,016 kg |
| Afmeting verpakking | 0,53 x 0,13 x 0,08 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st