OBO - Voet aansluitzuil - ISSBP70110RW
Ons artikelnummer
3044442
Artikelnummer fabrikant
6290100
Type nummer
ISSBP70110RW
EAN-code
4012195161578
Hoogte
3 mm
Instelbaar
Nee
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
6290100 Bodemplaat, St, FSK, zuiver wit, 9010
Vloerplaat met 30 mm zichtbare rand en 4 bevestigingsgaten Ø 8,5 mm. De vloerplaat is geschikt voor de montage van energiezuil type ISS70110.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044442 |
| Artikelnummer fabrikant | 6290100 |
| EAN-code | 4012195161578 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voet aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | ISSBP70110RW |
| Omschrijving | Bodemplaat 170x130x3 Staal bandverzinkt/kunststoflaag reinweiß RAL 901 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 3 mm |
| Instelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) en gecoat |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,447 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,18 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 110,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st