OBO - Voet aansluitzuil - ISSBP70140WA
Ons artikelnummer
3044445
Artikelnummer fabrikant
6290124
Type nummer
ISSBP70140WA
EAN-code
4012195161707
Hoogte
3 mm
Instelbaar
Nee
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Halogeenvrij
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6290124 Bodemplaat, St, FSK, witaluminium, 9006
Vloerplaat met 30 mm zichtbare rand en 4 bevestigingsgaten Ø 8,5 mm. De vloerplaat is geschikt voor montage van de energiezuilen type ISST70140, ISSOG70140 en ISST70140B.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044445 |
| Artikelnummer fabrikant | 6290124 |
| EAN-code | 4012195161707 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voet aansluitzuil |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | ISSBP70140WA |
| Omschrijving | Bodemplaat 205x124x3 Staal bandverzinkt/kunststoflaag weißaluminium RA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 3 mm |
| Instelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) en gecoat |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-nummer | 9006 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,186 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,18 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 100,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st