Omron - Functie-/technologiemodule voor PLC - CJ1W-NC281
Ons artikelnummer
2358618
Artikelnummer fabrikant
CJ1W0342F
Type nummer
CJ1W-NC281
EAN-code
4547648810418
Aantal functies
15
Redundantiemogelijkheid
Nee
Tellen mogelijk
Nee
Wegen mogelijk
Nee
Geschikt voor temperatuurregeling
Nee
Productomschrijving
CJ1WNC281 CJ MOTION 2-ASSIGEP OSITIONERINGSMODULE AANSTURIN
CJ motion, 2-assige positioneringsmodule, aansturing servo's via EtherCAT (enkel servoassen)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2358618 |
| Artikelnummer fabrikant | CJ1W0342F |
| EAN-code | 4547648810418 |
| Artikelklasse (ETIM) | Functie-/technologiemodule voor PLC |
| Merk | Omron |
| Serie | Motion controllers |
| Type nummer | CJ1W-NC281 |
| Omschrijving | CJ motion, 2-assige positioneringsmodule, aansturing servo's via Ether |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Aantal functies | 15 |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Tellen mogelijk | Nee |
| Wegen mogelijk | Nee |
| Geschikt voor temperatuurregeling | Nee |
| Breedte | 31 mm |
| Met lasbesturing | Ja |
| Geschikt voor drukregeling | Nee |
| Geschikt voor NC | Nee |
| Geschikt voor elektronische positionering | Ja |
| Geschikt voor CNC | Ja |
| Geschikt voor SSI | Nee |
| Geschikt voor incremental-data-acquisitie | Nee |
| Geschikt voor registratie absolute waarde | Nee |
| Geschikt voor fluxregeling | Nee |
| Geschikt voor fluxmeting | Nee |
| Geschikt voor baansturing | Nee |
| Geschikt voor nok-besturing | Nee |
| Geschikt voor vliegende zaag | Nee |
| Geschikt voor multi-asbesturing | Ja |
| Geschikt voor eenas-regeling | Ja |
| Geschikt voor multi-aspositionering | Ja |
| Geschikt voor eenas-positionering | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 66.4 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,116 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.401,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st